Credit pentru frigider nou

Credit

AndreeaPopescu01

Nou Venit
Utilizator
Reaction score
0

Buna, ieri mi s-a stricat frigiderul insa eu si sotul meu nu avem destui bani luna asta sa luam unul nou. Prietenii mi-au sugerat să caut credite online si sa le compar cu ajutorul unor site-uri care se ocupa cu asa ceva. Ei mi-au zis ca au folosit insa nu sunt sigura daca aceasta este ce mai buna solutie. Ati mai avut experiente cu astfel de site-uri sau chiar cu cel mantionat de mine? Daca da, imi puteti spune daca a fost ok sau nu? Merci!

Sonia

Membru
VIP++
Utilizator
Reaction score
32

Buna Andreea , eu personal nu am avut experiente cu matchbanker , dar am intrebat chiar acum prietenii mei care au luat credit online , si au fost multumiti de serviciile lor, doar trebuie citit cu mare atentie costurile imprumutului.

Solus

Membru
Staff member
Fondator BitArena
Moderator
Utilizator
Reaction score
85
Website
www.bitarena.eu

Condițiile pentru a lua un credit rapid online nebancar variază foarte mult, în funcție de politica fiecărui IFN. Este important să compari mai multe oferte de credit înainte de a aplica pentru împrumutul dorit.

Daca conteaza si parerea mea , e rentabil pe termen de 30 de zile , plata fara intarziere .

Vasio

Nou Venit
Utilizator
Reaction score
6

pe o perioada scurta si o suma mica daca nu ai alta solutie merge, documenteaza-te cat mai bine , este un fel de camatarie . ?

Semi

Membru
VIP
Utilizator
Reaction score
18

Daca mai conteaza si parerea mea , eu zic nu te complica cu aia .:cool:

Top Bottom